KONUM DEĞİŞTİR

Sizlere daha doğru sonuçlar gösterebilmemiz için sipariş vermek istediğiniz adresi kısa ve açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Alışveriş Sepetim

    Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır

SADECE.PET

Hakkımızda

Günlük hayatın alışkanlıklarının dijital platformlar üzerinden giderildiği,modern hayatımızda bir ilki gerçekleştirerek öncülük yapan şirketimiz 2017 yılında kuruldu.

Kuruluş amacında gerçekleştirmiş olduğumuz pet sektörünü dijitalleştirerek ‘’Sadecepet’’ markasını yarattı. Sadecepet markası; petshopları,Veteriner hekimleri, pet otelleri ve pet kuaförlerini petseverlerle aynı platformda buluşturarak, Sadecepet platformu üzerinden, evcil dostlarımızın ihtiyaçları karşılanırken, aynı gün içinde, kargo beklemeden kapıda ödeme seçeneği ile ek ücret ödemeden ulaşmasını sağladı.

Sadece.PET

Misyonumuz

Pet sektöründe Dünyada bir ilki gerçekleştiren şirketimiz liderliğini,öncülüğünü yenilikçi adımlarla ve farklı projelerle devam ettirecek!... "Dünya bize yetmeyecek"

MİSYON

Sadece.PET

Vizyonumuz

Dijitalleşen Dünyada ilk defa petshopları,veterinerleri,pet otelleri ve pet kuaförlerini tek çatı altında toplayıp, "kapınıza kadar nasıl getiririz" olgusunu hayal ettik ve uyguladık. Artık tüm bunlar "Sadecepet.com" sayesinde parmağınızın ucunda.

VİZYON